3-płytowy box – premiera jeszcze w listopadzie 2021!

Prace nad tą publikacją trwały długo. Latami nawet. Chodziliśmy, prosiliśmy, wyjaśnialiśmy. I zawsze schemat był ten sam – strona decyzyjna była zachwycona, ale kiedy dochodziło do pracy nad wydawnictwem – temat stawał się trudny. Tym razem podzieliliśmy się naszymi bolączkami z Pawłem Nawarą i on podjął się trudnych negocjacji z właścicielem praw licencyjnych do interesujących nas nagrań. My wzięliśmy na siebie prawa wykonawcze, mastering (mistrzowski Krzysztof Kuraszkiewicz) i strony redakcyjną oraz graficzną (nasza ulubiona Katarzyna Czapska). I tak wspólnymi siłami Fundacji Wasowskich i Kameleon Records ukazuje się wyczekiwany zestaw piosenek z „Kabaretu Jeszcze Starszych Panów”, z muzykału „Gołoledź”, programu „Będzie wesele – recital recitali”.

 

Cieszymy się ogromnie. Zachęcamy do zakupów już teraz (do końca listopada – promocyjna cena). Można też bezpośrednio u nas – w zamian za cegiełkę na cele statutowe Fundacji: wasowscy.com@gmail.com.

Jest nam ogromnie miło, iż patronami wydawnictwa są podcasty: Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka, SpoilerMaster Michała Oleszczyka oraz Ogólnopolski Konkurs Stacja Kutno.

 

 

UWAGA – możliwość odebrania za cegiełkę – 4 grudnia w Promie Kultury Saska Kępa (spotkanie autorskie Grzegorza Wasowskiego) oraz 5 grudnia w Ośrodku Kultury Ochoty na koncercie finałowych Konkursu „Piosenka jest dobra na wszystko”.